Seznam přihlášených

 

ZÁVOD S LANOVKOU

startovní číslo                 název týmu (jména závodníků)                stav registrace/platby

* pořadí v seznamu přihlášených je letos pro přehlednost mezičasů směrodatné

* poslední aktualizace 28.6.2019

 

DVOJICE MUŽI

2. Collective farms (1. Marek Gach, 2. Aleš Kos) – zaplaceno

6.  runners (1. Tomáš Kurtin, 2. Petr Cieslar) – zaplaceno

7. Hroší bratři (1. Roman Kantor, 2. Ivo Kantor) – čeká na platbu

8. Smrt na trati (1. Jakub Zogata, 2. Tomas Wojtyla) – zaplaceno

11. Odmiarek 97 (1. Ondřej Zoubek, 2. Jiří Mravec) – zaplaceno

18. Oca-Far (1. Daniel Očadlík, 2. Tomáš Faruga) – zaplaceno

20. Emeryti team (1. Tomáš Kos, 2. Jaroslav Glos) – zaplaceno

22. Black team & Crossbikecz (1. Jiří Pytlík, 2. David Belej) – zaplaceno

24. Brunci (1. Jan Kantor, 2. Filip Martynek) – zaplaceno

25. Galach (1. Tomáš Gach, 2. Ondřej Walach) – zaplaceno

28. Volejbalová (j)elita (1. Radek Boháč, 2. Tomáš Stryczek) – zaplaceno

 

DVOJICE ŽENY

1. Zdravušky (1. Martina Pechancová, 2. Nikola Zrostlíková) – zaplaceno

3. Horalky (1. Kristýna Maršálková, 2. Natalia Sikorová) – zaplaceno

15. Dvě odvážné (1. Jana Czepczorová, 2. Veronika Kovářová) – zaplaceno

16. trhlé matky (1. Adéla Tomášová, 2. Monika Czempková) – čeká na platbu

17. X-TRAIL ORLOVÁ (1. Simonova Elen, 2. Stankova Tereza) – zaplaceno

26. SK Veská (1. Klára Končáková, 2. Štěpánka Kosová) – zaplaceno

29. Jump melouny (1. Michaela Mrózková, 2. Luciana Bajusz) – zaplaceno

30. Magistry (1. Kateřina Jírová, 2. Martina Kurková) – zaplaceno

 

DVOJICE MIX

4. Macík & Ondra (1. Vlastislav Waloszek, 2. Marcela Martynková) – zaplaceno

5. Dycky Javoš! (1. Tomáš Svoboda, 2. Adéla Tomaniecová) – zaplaceno

9. Dirty Shoes (1. Teresa Mrózek, 2. Paweł Mrózek) – zaplaceno

10. Monkey Team (1. Szurman David, 2. Szurmanova Jericho) – zaplaceno

12. Kdo si počká, ten se dočká! (1. Rosťa Turoň, 2. Nikola Palicová) – zaplaceno

13. Máša a Medvěd (1. Milan Studnička, 2. Veronika Vrátná) – zaplaceno

14. Pecky (1. Lukáš Tomoszek, 2. Anna Kantorová) – zaplaceno

19. Bábovky z tlakoča (1. Zuzana Czerneková, 2. David Pietrosz) – zaplaceno

21. Alpsport – Ježek na kopci (1. Tomáš Wrona, 2, Eva Wronová) – zaplaceno

23. BB Team (1. Brigita Topalidisová, 2. Brunon Baszczyński) – zaplaceno

27. Mimořádný tým čupráckých vlkoušů (1. Ivana Sedláčková, 2. Tomáš Sedláček) – zaplaceno

31. Krtci (1. Heczko Michal, 2. Jarabicová Dominika ) – zaplaceno

32. Ťapka (1. Rudolf Nowak, 2. Petra Vaškova) – čeká na platbu

 

JEDNOTLIVCI MUŽI

101.  Erik Tuharský (salomon-run.cz/OB TJ TŽ Třinec ) – zaplaceno

102. Jan Žídek (Pivovar Koníček ) – zaplaceno

103. Vojtěch Brzuchański – zaplaceno

105. Marek Haltofzaplaceno

106. Matěj Dohnal (ORUN Running Team) – zaplaceno

108. Marek Bialožyt čeká na platbu

109. Jiří Gajdoš – (LUIGINO.cz) – zaplaceno

110. Petr Brzuchański – zaplaceno

111. Petr Hruška (Vojkovice.eu)zaplaceno

114. Marián Stres (Šantánek) – zaplaceno

115. Sebastian Filipek (OB TJ TŽ Třinec) – zaplaceno

117. Krystian Zahraj (Běžec z KKO) – zaplaceno

118. Lukáš Hovorka (RMT/LPU) – zaplaceno

 

 

JEDNOTLIVCI ŽENY

104. Klára Procházková (ORUN Running Team) – zaplaceno

107. Lucie Helísková (ORUN Running Team) – zaplaceno

112. Tereza Morcinková (Milujeme hory.eu) – zaplaceno

113. Michaela Böhmová (VZS Blondýna) – zaplaceno

116. Marie Adamusovázaplaceno

 

 

Reklamy