Novinky

Přihlášky na 3. ročník jsou otevřeny

Již před vánocemi jsme otevřeli přihlášky na 3. ročník Závodu s lanovkou a letos jsme přidali i možnost zakoupení dárkových poukazů. Aktuálně na začátku ledna začínáme jednání s vlastníky lesa a všemi dotčenými orgány tak, abychom měli ještě v zimě všechna potřebná povolení. Již v tuto chvíli můžeme poděkovat našim věrným partnerům, kteří s námi jsou od začátku a i pro letošní ročník nám slíbili podporu. Přejeme dobrou přípravu a těšíme se na vás, není to ani půl roku a sejdeme se pod Javorovým.

Startujeme přihlášky!

Ve středu 17.4. v 20:00 otevíráme přihlášky na druhý ročník! Systém závodu bude stejný jako v loňském roce, přesto váš čeká několik změn a vylepšení. Novinky vám budeme postupně odhalovat. První drobnou změnou je výsledek našeho snažení o vytvoření tradice, proto jsme založili spolek Závod s lanovkou z.s., který tak bude oficiálním organizátorem, věříme i v dalších letech.

Přípravy ročníku číslo 2

Z technických důvodů jsme mohli začít pracovat na klíčových záležitostech až ke konci ledna. Ale již se intenzivně pracuje a budeme vám přinášet průběžné informace. Závod s lanovkou 2019 je naplánovaný na sobotu 29.6.2019. Budeme-li ve vyjednáváních úspěšní během jara spustíme přihlášky a budeme se na vás moc těšit pod Javorovým.